Dnes je piatok 3. júla 2020. Sviatok má Miloslav zajtra má sviatok Prokop .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania
Koronavírus

    


Domovská stránka
Vďaka spolupráci sme dokončili ďalšiu rekonštrukciu Formátovať pre tlač

06 september 2018    

Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach dokončila ďalšiu rekonštrukciu, ktorá nie len zlepší podmienky na pobyt v nemocnici našim pacientom, ale ušetrí aj nemalé výdavky.

Image
Foto: Dionýz Kiss  

UNLP Košice sa snaží využívať rôzne formy a spôsoby zlepšenia prostredia a technického vybavenia priestorov nemocnice a preto hľadá stále nové formy spolupráce. Tento rok sa nám v letných mesiacoch podarilo v spolupráci s občianskym združením Spoločnosť pre kriticky chorých  zrealizovať spoločný projekt  v prospech pacientov ako aj samotných zamestnancov.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Na pracovisku Kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny (ďalej KAIM) bola realizovaná kompletná výmena okien s cieľom zlepšenia tepelnoizolačných vlastnosti. Práce boli vykonané s cieľom zvýšenia  tepelnej  pohody  vnútorných priestorov,  čím sa podstatne zvýšil komfort pacientov,  zlepšili  sa pracovné  podmienky  personálu  a  je predpoklad  značnej  úspory  nákladov  na  tepelnú  energiu potrebnú na vykurovanie. Pôvodné oceľohliníkové okná bez tepelného mosta totiž vykazovali nadmernú netesnosť, čím dochádzalo k značným únikom tepla.

Image
Foto: Dionýz Kiss

„Veľká vďaka patrí okrem vedenia nemocnice, spomínanému združeniu a celému realizačnému tímu aj zamestnancom pracoviska, teda všetkým lekárom, sestrám, pomocnému personálu a pracovníčkam sekretariátu našej kliniky za to, že sa v sťažených podmienkach vedeli trpezlivo a precízne venovať pacientom, svojej práci a popritom aj pomocným aktivitám napomáhajúcim realizáciu celej akcie. Pevne veríme, že sa nám v dohľadnej dobe podarí v podobnom štýle aj rekonštrukcia ďalších častí nášho pracoviska,“ vyjadrila spokojnosť primárka KAIM, MUDr.  Jana Šimonová.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Náklady   na   realizáciu   predstavujú  finančnú čiastku 25 636,10 €  s  DPH, pričom finančná čiastka vo výške 13 826,06 €  s DPH  je hradená práve občianskym združením  Spoločnosť pre kriticky chorých.   

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 12 november 2018 )    
Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001